Morgen is het weer zover! De vtwonen & designbeurs 2016 De 24ste editie waarvan ik er waarschijnlijk iets van 18 heb meegemaakt. De beurs is er van 27 sept t/m 2 okt. Wij zijn er dinsdag en vrijdag, ga jij dit jaar nog?
TerugblikVorig jaar
hing er een enorm positieve sfeer op de beurs. Het was duidelijk, het ging weer beter met de economie. De consument maakte weer plannen, ging weer verhuizen en verbouwen. En als ik de woonbranche mag geloven, doen we daar dit jaar nog een schepje boven op. Wonen is hot! Dat merk je ook door de woon-televisieprogramma’s, tijdschriften en persoonlijk merk ik het in de aantallen aanvragen voor interieuradvies.
Favorieten
Ik ben benieuwd naar de opzet dit jaar (zal het weer groter zijn nu het beter gaat?) De merken die zijn vertegenwoordigd en natuurlijk de huizen van o.a. vtwonen. Sinds ik blog heb ik altijd over de beurs geschreven, met in het bijzonder de huizen. In dit blog een overzicht van een aantal van mijn favoriete foto’s van de beurs door de jaren heen.
Highlights 2016
Natuurlijk plaats ik deze week nog een blog over de highlights 2016. Voor degene die gaan: heel veel plezier, misschien tot op de beurs!
Overzicht van beurs blogs:
Hieronder vind je de overzichten van afgelopen jaren
2015 – Trendkleuren
2015 – vtwonen
2014 – vtwonen
2014 – 101woonideeen
2014 – Ariadne at Home
2014 – Eigen Huis & Interieur
2013 – vtwonen
2013 – 101woonideeen
2013 – Ariadne at home
2013 – Live Bloggen
2012 – vtwonen
2012 – 101 woonideeen
2012 – Ariadne at home